3 zastosowania mieszanki olejków z orzechów laskowych i olejku kokosowego firmy BingoSpa cze10

Tagi

Podobne artykuły

Share

3 zastosowania mieszanki olejków z orzechów laskowych i olejku kokosowego firmy BingoSpa

Młodsza już nie będziesz, a więc zadbaj o to co masz. Pokochaj swoje ciało tak bardzo jak jeszcze nikt go nie kochał.Przygotuj olejek z orzechów laskowych  i olejek kokosowy firmy BingoSpa. Wymieszaj w proporcjach ¾  laskowego, ¼ kokosowego i zaczynamy:

1. Farbujesz włosy? Przed każdym myciem nasmaruj je mieszanką olejków. Zapobiegniesz ich matowieniu i dłużej utrzymasz kolor.

2. Chcesz zapewnić sobie podziw partnera na randce? Szykujesz się właśnie na wymarzoną randkę i widzisz, że na twarzy pojawiły ci się zaczerwienienia i krosty. Zastanawiasz się jak to ukryć? Jest prosty sposób na osiągnięcie celu, czyli olśniewającego wyglądu. Przetrzyj twarz płynem micelarnym firmy BingoSpa. Umyj twarz przegotowaną,  ciepłą wodą. Zamiast  mydła użyj namoczonych płatków owsianych. Na wysuszoną twarz nałóż gruba warstwę mieszanki olejków. Po 15 minutach osiągniesz wymarzony cel.

3. Masz kłopoty z  suchą skórą stóp, a szczególnie pięt? Spróbuj mojego sposobu, a na pewno będziesz zachwycona. Przygotuj ciepłą wodę z solą do pedicure firmy BingoSpa. Wymocz nogi, przetrzyj lekko pumeksem złuszczony naskórek. W wysuszone stopy wetrzyj dokładnie mieszaninę olejków. Proponuję do tego celu przygotować mieszankę : 2 łyżeczki olejku kokosowego i 1 łyżeczkę z orzechów laskowych. Skóra stóp będzie miękka i całuśna.

 

Jolanta Korpetta-Zych