3 zastosowania niezwykłych mieszanek olejków- arganowego i z pestek winogron firmy BingoSpa cze11

Tagi

Podobne artykuły

Share

3 zastosowania niezwykłych mieszanek olejków- arganowego i z pestek winogron firmy BingoSpa

1. Używasz wodoodpornych kosmetyków do oczu? Masz kłopoty ze zmywaniem makijażu? Spróbuj mojego sposobu, a będziesz zachwycona. Zmieszaj wodę micelarną  z olejkiem z pestek winogron i olejkiem arganowym  w proporcjach  80%, 10% i 10%. Zmyj twarz wacikiem zmoczonym w mieszance.

2. Żeby oczyścić skórę wrażliwą i łojotokową jest bardzo prosty sposób. Wystarczy zmieszać w równych proporcjach olejki arganowy i z pestek winogron, nałożyć na
twarz ( umytą płynem micelarnym ), wmasować mieszankę i odczekać kilkanaście minut. Pozostałość olejku wklepać delikatnie w skórę.

3. Odmładzająca maseczka to dobry sposób na relaks. Wygospodaruj dla siebie chociaż ½ godziny tygodniowo ( jeśli możesz, to 2 razy w tygodniu ) żeby wykonać ten zabieg.
Umyj twarz płynem micelarnym BingoSpa. Przygotuj płatki kosmetyczne i nasącz je ciepłymi olejkami zmieszanymi w proporcji 80% olejku arganowego i 20% z pestek winogron. Przyłóż na policzki, nos, czoło i brodę. Poleż, pomyśl o niebieskich migdałach i poczekaj aż płatki wystygną. Zdejmij płatki, pozostałość olejków wmasuj (okrężnymi ruchami, w kierunku skroni)w twarz. Odpoczynek i olejki sprawiły, że jesteś 10 lat młodsza.

 

Jolanta Korpetta-Zych