3 zastosowania olejku z kiełków pszenicy cze14

Tagi

Podobne artykuły

Share

3 zastosowania olejku z kiełków pszenicy

1. Zmorą twojej młodości był trądzik, po którym zostały ci nieestetyczne ślady? Możesz o tym zapomnieć jeśli użyjesz olejku z kiełków pszenicy. Znajdź dla siebie codziennie 5 minut, a zapomnisz o tej przykrej skazie. Po dokładnym umyciu twarzy płynem micelarnym firmy BingoSpa nałóż na twarz lekko podgrzany olejek i poczekaj aż się wchłonie. Pozostałość wmasuj w skórę.

2. Przeholowałaś ze słońcem? Twoja twarz jest czerwona jak pomidor? Swędzi i piecze? W perspektywie masz pasjonujące spotkanie z nowym znajomym? I co, martwisz się, że wakacyjny romans odpływa w dal? Nie załamuj się. Jest sposób na wybrnięcie z tej przykrej sytuacji. Wystarczy skorzystać z dobrodziejstw olejku z kiełków pszenicy. Na poparzoną słońcem twarz nałóż grubą warstwę olejku. Na powieki zimny kompres. Relaksuj się 15 minut.

3. Masz ciągłe rumieńce jak XVIII wieczna pensjonarka? Wstydzisz się tego i zużywasz tonę pudru? Skorzystaj z olejku z kiełków pszenicy. Codziennie, po umyciu twarzy wodą micelarną BingoSpa delikatnie, opuszkami palców, wmasuj dużą warstwę olejku.  Uzyskasz niebywały efekt.

 

Jolanta Korpetta-Zych