3 zastosowania olejku z migdałów firmy BingoSpa cze22

Tagi

Podobne artykuły

Share

3 zastosowania olejku z migdałów firmy BingoSpa

1. Cofnij wiek skóry. Dzięki olejkowi z migdałów możesz odmłodzić swoją szyję, zredukować zmarszczki, odzyskać gładkość skóry. Przy użyciu olejku, okrężnymi ruchami wykonaj masaż szyi. Następnie wykonaj ćwiczenie: Umieść dłonie na mostku, głowę opuść ku dłoniom, a podbródek przyciśnij do piersi. Powtórz ćwiczenie 10 razy.

2. Gładkie czoło: Nanieś olejek. Przyłóż palce do środka czoła i masuj spiralnymi ruchami od nasady nosa ku linii włosów. Wykonuj masaż co najmniej 3 minuty.

3. Po świątecznym sprzątaniu ręce wymagają natychmiastowej pomocy. Od wszystkich chemicznych detergentów skóra staje się sucha, swędząca i podrażniona. Na szczęście mamy olejek migdałowy firmy BingoSpa. Nałóż go na dłonie i wmasuj. Olejek jest lekki i łatwo się wchłania. Zabieg powtórz po godzinie. Dla uzyskania doskonałego efektu wetrzyj jeszcze jedną warstwę na noc i załóż na ręce bawełniane rękawiczki. Skóra stanie się aksamitna i znikną podrażnienia. Po wykonaniu takiego zabiegu oniemiałam z wrażenia. Tak piękne dłonie widziałam jedynie w reklamach biżuterii.

 

Jolanta Korpetta-Zych