3 zastosowania olejku z oliwek firmy BingoSpa lip09

Tagi

Podobne artykuły

Share

3 zastosowania olejku z oliwek firmy BingoSpa

1. Chociaż jestem alergikiem i mam problemy z doborem kosmetyków udało mi się znaleźć idealny sposób na pielęgnację twarzy i ciała. Olejek z oliwek firmy BingoSpa  to jest to! Po przemyciu twarzy, szyi i dekoltu płynem micelarnym BingoSpa delikatnie wklepuję, rozgrzany między palcami, olejek z oliwek i wykonuję jogę twarzy aby zmniejszyć zmarszczki poziome . Chwytam  skórę między kciuk, a palec wskazujący, tak, by zmarszczka znalazła się między nimi. Zaciskam palce i trzymam  30 sekund.

2. Jeżeli masz bardzo suchą skórę, stosuj olejek z oliwek w połączeniu z kwasem hialuronowym tej samej firmy. Nakładaj opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę. Zabieg wykonuj przynajmniej 2 razy w tygodniu.

3. Jeśli chcesz sobie poprawić humor, a przy okazji zyskać super wygląd, wykonaj masaż policzków, który przyniesie natychmiastowy efekt. Umyj twarz płynem micelarnym
firmy BingoSpa, nałóż olejek z oliwek i po 30 sekundach rozpocznij jogę twarzy. Naciśnij lewą ręką czoło ( nad skronią ), a prawą masuj od brody w kierunku lewej dłoni. Wykonaj 5 takich ruchów. Tak samo masuj drugi policzek. Spójrz w lustro i przekonaj się, że policzki są podniesione.