3 zastosowania olejku z pestek malin cze14

Tagi

Podobne artykuły

Share

3 zastosowania olejku z pestek malin

1. Nadchodzi lato. Pewnie tak jak ja z utęsknieniem czekasz na słońce, ale pamiętaj, że stanowi ono zagrożenie dla delikatnej skóry twarzy. Na szczęście mamy olejek z pestek malin, który zawiera naturalny filtr przeciwsłoneczny. Używaj go na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wchłania się znakomicie. Twoja skóra będzie aksamitna, ale nie tłusta.

2. Patrzysz w lustro i nie poznajesz tej starej baby? Tragedia. Czas obszedł się z tobą bezlitośnie? To nie mogę być ja. Bruzdy, szara, przygaszona twarz. Na szczęście jest sposób na zniwelowanie złośliwości losu. Wykonaj fitness twarzy używając olejku z pestek malin. Wmasuj olejek w bruzdy, następnie  wymawiaj głoskę „ u” na zmianę z głoską „ i”. Rób to najpierw powoli, a potem coraz szybciej. Powtórz 20 razy.

3. Koleżanka „serdecznie” zwróciła ci uwagę, że musisz coś zrobić z kurzymi łapkami? Dodają ci 10 lat? Myślisz, myślisz i eureka! Jest olejek z pestek malin, który ci pomoże. Kilka kropli tego olejku nanieś opuszkami palców w okolice oczu. Ułóż dłonie tak, aby kciuki obejmowały brodę, a palce wskazujące leżały nad górną powieką pod brwiami. Unieś palcami brwi jak najwyżej. Zamknij powoli oczy i policz do 5. Ćwiczenie wykonaj 10 razy.

 

Jolanta Korpetta-Zych