5 zastosowań olejku z awokado BingoSpa – Francuzki go kochają cze09

Tagi

Podobne artykuły

Share

5 zastosowań olejku z awokado BingoSpa – Francuzki go kochają

Wróciłam z Prowansji. Koło mostu w Avignionie nie pachnie lawendą, inne zioła też jeszcze nie kwitną. Na taką porę roku Francuzki polecają olejek awokado.

1. Przynajmniej dwa razy w tygodniu wetrzyj olejek w skórę głowy. Owiń ręcznikiem lub folią na ok. 30 minut. Umyj włosy delikatnym szamponem BingoSpa. Niebawem
zobaczysz znakomity efekt. Olejek wzmacnia cebulki włosowe. Włosy będą jedwabiste i znacznie pogrubione.

2. Wklep olejek w szyję. Palcami wskazującym i środkowym obu rąk wykonuj ruchy okrężne, oklepując szyję przez ok. 5 minut. Olejek tworzy barierę ochronną i zapobiega ucieczce wody z naskórka.

3. Chroniąc oczy nałóż olejek na dolną i górną powiekę. Delikatnymi ruchami palców wklep olejek. Struktura górnej powieki ulegnie znacznej poprawie, a systematyczne stosowanie zapobiegnie jej opadaniu i zlikwiduje sińce powieki dolnej.

4. Jeżeli masz tendencję do zajadów, to olejek z awokado jest najlepszy w zapobieganiu tworzenia się ich. Wcieraj olejek w kąciki ust. Znikną blizny, a zajady zostaną wyłącznie przykrym wspomnieniem.

5. Nałóż na opuszki palców olejek awokado. Spleć dłonie w mocnym uścisku i wykonaj intensywny masaż palcami. Ulga dla zmęczonych dłoni i poprawa ich struktury.