5 ZASTOSOWAŃ OLEJKU Z PESTEK WINOGRON BINGOSPA mar18

Tagi

Podobne artykuły

Share

5 ZASTOSOWAŃ OLEJKU Z PESTEK WINOGRON BINGOSPA

 

 1. Jeżeli na twoich stopach pojawiły się zgrubienia lub czujesz dyskomfort w wyniku codziennego chodzenia na wysokich obcasach, wsmaruj w stopy i palce olejek z pestek winogron. Stań, ustaw stopy blisko siebie, po czym wspinaj się na palce i wytrzymaj około 10 sekund. Ćwiczenie powtórz 20 razy, a wkrótce twoje stopy staną się miękkie i sprężyste.

 2. Zmieszaj olejek z pestek winogron z kwasem hialuronowym BingoSpa w takich samych proporcjach. Wmasuj mocno w uda. W pozycji stojącej napinaj uda i powtarzaj to ćwiczenie około 20 razy. Doskonałe efekty w walce z „pomarańczową skórką”.

 3. W spierzchnięte usta wklep olejek z pestek winogron, a następnie kwas hialuronowy. Usta odzyskają swoją elastyczność i piękno.

 4. Jeżeli dokucza ci  ból stawów, w wyniku zmiany pogody lub ich przeciążenia, wklep w kolana i łokcie olejek i wmasuj okrągłymi ruchami. Zabieg przyniesie ci nie tylko ulgę w bólu, ale kolana i łokcie staną się także niezwykle miękkie.

 5. Olejek z pestek winogron znacznie zmniejsza negatywne efekty działania słońca na skórę i zapobiega jej starzeniu. Przed opalaniem słonecznym lub pod lampami wklep dużą ilość olejku. Zachowasz piękny, zdrowy i równomierny koloryt.

Jolanta Korpetta-Zych