Grill zimą? Z grillem elektrycznym z pewnością Ci się upiecze sty03

Tagi

Podobne artykuły

Share

Grill zimą? Z grillem elektrycznym z pewnością Ci się upiecze

agd małe

 

Za oknem zimno i deszczowo. Tym samym coraz częściej tęskno nam do dni, w których słońce prażyło mocno z nieba, a my urządzaliśmy grille na działkach lub nad jeziorem. Chcecie powrócić do tych dni jak najszybciej? Mamy na to świetne rozwiązanie. Grilla można urządzić w zaciszu domowego ogniska z wykorzystaniem grilla elektrycznego. Na bazie informacji zebranych z tej strony: http://www.euro.com.pl/do-kuchni.bhtml zrobiliśmy dla Was krótkie zestawienie na temat tego, z jakich urządzeń warto w tym zakresie skorzystać.

 

Zelmer 40Z011

Pierwszym grillem elektrycznym jest tradycyjny grill z rusztem, za którego pomocą za jednym razem przygotujemy sporą ilość żywności. Dzięki regulacji temperatury możliwe jest przygotowanie i ryb i warzyw i mięsa. Godne uwagi jest wyposażenie w nienagrzewający się uchwyt, który gwarantuje nam bezpieczną pracę ze sprzętem. Co więcej, grill posiada pojemnik do którego spływa tłuszcz – przekłada się to na proste utrzymania sprzętu w czystości.

 

Severin PG 2791

Drugą propozycją, która umożliwi nam zimowe grillowanie jest grill Severin PG 2791. Urządzenie to posiada wysoką moc, za sprawą której grill w mgnieniu oka będzie gotowy do pracy. Bez problemu sprawdzi się przy przyrządzaniu mięs, ryb oraz warzyw. Podobnie jak model powyżej w wyniku wyposażenia w pojemnika tłuszcz, urządzenie łatwo myć i utrzymywać w czystości. Dodatkową zaletą grilla są antypoślizgowe nóżki zwiększające bezpieczeństwo korzystania.

 

Unold Barbecure 58550

Trzecim rozwiązaniem w tym zakresie może być urządzenie Unold Barbecure 58550. Grill ten w odróżnieniu od poprzednich sprzętów już na pierwszy rzut oka się wyróżnia. Ma to miejsce za sprawą nóżek z podstawką, która sprawia, że grillowanie staje się prostsze i przyjemniejsze (zyskujemy miejsce na przybory do grillowania czy talerzyki). Z kolei przy funkcjonalności, grill ten jest bardzo podobny do modelu Zelmera oraz Severina – występuje tu możliwość regulowania temperatury, a do urządzenia dołączony jest pojemnik na odprowadzenie tłuszczu.

 

To jak? Jesteście gotowi na gorące grillowanie?