Prezent na chrzciny

 

 

Chrzest święty to niezwykły, niecodzienny i bardzo ważny moment w życiu dziecka i całej rodziny. Warto uczcić go niezobowiązującym prezentem, który będzie wyjątkową pamiątką na lata.

Ważny dzień

Chrzest to pierwsza ważna uroczystość w życiu rodziny i … twardy orzech do zgryzienia dla najbliższych, przyjaciół i znajomych zaproszonych na tę uroczystość. Jak i czym uczcić ten wyjątkowy moment? Pomysłów na niezobowiązujący podarunek z okazji chrztu jest- wbrew pozorom- naprawdę sporo, choć w dużej mierze zależą one od naszej pomysłowości.
O jednym tylko trzeba pamiętać- idealnie byłoby, gdyby podarunek na chrzciny miał wartość symboliczną, by po latach pomógł wrócić do magicznych wspomnień i wspólnie spędzonych chwil, by był odpowiednio trwały, by jednoznacznie odnosił się do okresu niemowlęctwa, by dawał w przyszłości powód do uśmiechu.

Pomysł na prezent

Na liście prezentowych hitów na chrzciny króluje od lat, ale dopiero od niedawna można go nabyć w tak luksusowej wersji. Ekskluzywne smoczki z limitowanych serii, np. wysokiej jakości silikonowy smoczek szwedzkiej firmy Elodie Details w kolorze srebrnym ze sklepu www.babymama.pl to absolutny numer jeden! Jedyny taki, wyjątkowy, podkreślający rangę uroczystości, a jednocześnie w pełni bezpieczny, spełniający wymogi i europejskie standardy bezpieczeństwa. Dodatkowo smoczek Elodie Details jest zapakowany w śliczne, luksusowe pudełeczko biżuteryjne, dzięki czemu podarunek jest jeszcze bardziej efektowny i elegancki.

Smoczek Elodie Details może być osobnym podarunkiem lub dodatkiem do prezentu.