Zastosowania 100% kolagenu BingoSpa


  1. Przedramiona pokryte tzw. „gęsią skórką” ( być może jakieś zmiany uczuleniowe). Wykonuję lekki peeling, po ok. 5 min. Wsmarowuję w te miejsca 100% kolagen BingoSpa. Skóra staje się szybko wygładzona.
  1. Dolna powieka oka powodująca „worki” pod oczami. Po umyciu wklepuję 100% kolagen BingoSpa. Zabieg powtarzam 3 razy dziennie, zawsze na umytą wcześniej twarz (bez makijażu). Efekt znakomity.
  2. W celu „rozbicia”, w efekcie pozbycia się celu cellulitu, rano i wieczorem mocno przecieram uda twardą, ostrą gąbką. Nakładam kolagen 100% BingoSpa i przez chwilę oklepuję uda. Po paru takich zabiegach już widziałam doskonały efekt.
  3. Po każdym umyciu trę stopy wilgotną, ostrą gąbką. Po osuszeniu wmasowuję 100% kolagen BingoSpa. Stopy szybko się wygładzają.
  4. Na odmrożone kiedyś palce dłoni, zmieniające barwę podczas chłodnych dni, po umyciu miękką szczoteczką wklepuję 100% kolagen BingoSpa. Po kilku zabiegach dłonie zachowują naturalną barwę bez względu na zmianę temperatury.
  5. Dokuczliwy żylak na podudziu smarowany trzy razy dziennie 100 % kolagenem BingoSpa zdecydowanie się zmniejszył i już nie boli.

 

Kolagen 100% BingoSpa